نموذج:  QA115QN90FUXZN
Samsung QLED QA115QN90FUXZN 115'' Neo QLED 4K Smart TV
QAR 59,999
Easy Payment Plan
خطط الدفع السهلة
Starting from QAR 4,999.92/month
i
Same-day to 2-day delivery
التحقق من التوفّر في المتجر
Features:
  • 115" Neo QLED QN90F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025)
  • Refresh Rate :100Hz (Up to 165Hz)
  • NQ4 AI Gen3 Processor
  • Quantum Matrix Technology Plus
  • HDR 10+ : Yes (Adaptive/Gaming)
  • 4K AI Upscaling Pro
  • Motion Xcelerator 165Hz
What's Included
  • Remote Controller
  • User Manual
  • Power Cable
  • Wireless One Connect Box.
عرض الوصف الكامل
شعار نقاط الولاء
اكسب 59999 نقطة ولاء تعادل QAR 599.99
حماية عمليتك الشرائية
الضمان الممتد
1 سنة
QAR ٤٬١٧٥
2 سنين
QAR ٦٬٤٢٢
3 سنين
الضرر العرضي
1 سنة
الضرر الممتد + العرضي
1 + 2 سنين
2 + 3 سنين
QAR 59,999
Easy Payment Plan
خطط الدفع السهلة
i
حماية عمليتك الشرائية
الضمان الممتد
2 سنين
3 سنين
الضرر العرضي
الضرر الممتد + العرضي
1 + 2 سنين
2 + 3 سنين
Features:
  • NQ4 AI Gen3 Processor
  • 4K AI Upscaling Pro
  • Motion Xcelerator 165Hz
What's Included
  • Remote Controller
  • User Manual
  • Power Cable
  • Wireless One Connect Box.
عرض الوصف الكامل
عرض وصف أقل
المواصفات
Networking
Bluetooth
Yes
Bluetooth Version
5.3
WI-FI
Yes
WI-FI Standards
Wi-Fi 5
Display
Display Diagonal
115"
Display Resolution (numeric)
4K (3,840 x 2,160)
Software
Operating System Installed
Tizen
Others
Ports
HDMI:5,USB: 2,ETHERNET(LAN)1, DIGITAL AUDIO OUT ( OPTICAL ) 1
Series
Series
Samsung F Series
Dimensions and weight
Dimensions
2565.2 x 1525.0 x 467.2 mm, 86 kg