نموذج: UA65DU7000UXZN
Samsung UHD UA65DU7000UXZN 65-Inch UHD Smart TV (2024)
QAR
٢٬٤٩٩
Features:
- 65'' Crystal UHD DU7000 4K Smart TV (2024)
- Refresh Rate :50Hz
- Crystal Processor 4K
- Contrast Enhancer : Yes
- HDR 10+ Support
- AI Upscale:4K Upscaling
- Motion Technology : Motion Xcelerator
٢٬٤٩٩
Features:
- Refresh Rate :50Hz
- Crystal Processor 4K
- Contrast Enhancer : Yes
- HDR 10+ Support
- AI Upscale:4K Upscaling
Bluetooth Version
5.2
Display Diagonal
65"
المنافذ
HDMI:3,USB: 1, Ethernet ( LAN) : 1
Series
Series
Samsung D Series
Dimensions and weight
Dimensions
1452.9 x 879.5 x 267.4 mm, 23.0 kg