نموذج:  QA65Q7FAAUXZN
Samsung QLED QA65Q7FAAUXZN 65'' QLED 4K Smart TV
Features:
  • 65" QLED Q7F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025)
  • Refresh Rate :50Hz
  • Q4 AI Processor
  • Contrast Enhancer : Yes
  • HDR 10+ Support
  • AI Upscale:4K Upscaling
  • Motion Technology : Motion Xcelerator
Features:
  • Refresh Rate :50Hz
  • Q4 AI Processor
  • Contrast Enhancer : Yes
  • HDR 10+ Support
  • AI Upscale:4K Upscaling
Bluetooth Version
5.3
Display Diagonal
65"
المنافذ
HDMI:3,USB: 1, Ethernet ( LAN) : 1
Series
Series
Samsung F Series
Dimensions and weight
Dimensions
1452.9 x 879.5 x 267.4 mm, 23.3 kg