نموذج: UA85DU7000UXZN
Samsung UHD UA85DU7000UXZN 85-Inch Hd Smart TV (2024)
QAR
٥٬٠٥٩
Features:
- 85'' Crystal UHD DU7000 4K Smart TV (2024)
- Refresh Rate :50Hz
- Crystal Processor 4K
- Contrast Enhancer : Yes
- HDR 10+ Support
- AI Upscale:4K Upscaling
- Motion Technology : Motion Xcelerator
٥٬٠٥٩
Features:
- Refresh Rate :50Hz
- Crystal Processor 4K
- Contrast Enhancer : Yes
- HDR 10+ Support
- AI Upscale:4K Upscaling
Bluetooth Version
5.2
Display Diagonal
85"
المنافذ
HDMI:3,USB: 1, Ethernet ( LAN) : 1
Series
Series
Samsung D Series
Dimensions and weight
Dimensions
1901.2 x 1132.3 x 359 mm, 46.5 kg