نموذج:  UA98DU9000UXZN
Samsung UHD UA98DU9000UXZN 98-Inch (3840 x 2160) Smart TV
Features:
  • 98'' Crystal UHD DU9000 4K Smart TV (2024)
  • Refresh Rate :100Hz
  • Crystal Processor 4K
  • Contrast Enhancer : Yes
  • HDR 10+ Support
  • AI Upscale:4K Upscaling
  • Motion Technology : Motion Xcelerator 120 Hz
Features:
  • Refresh Rate :100Hz
  • Crystal Processor 4K
  • Contrast Enhancer : Yes
  • HDR 10+ Support
  • AI Upscale:4K Upscaling
Bluetooth Version
5.2
Display Diagonal
98"