نموذج:  QA75LS03FWUXZN
Samsung QLED QA75LS03FWUXZN 75" Frame TV
QAR 8,299
Easy Payment Plan
خطط الدفع السهلة
ابتداءً من QAR 691.58/شهر
i
Same-day to 2-day delivery
التحقق من التوفّر في المتجر
Features:
  • 75" The Frame Pro 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025)
  • Refresh Rate :100Hz (Up to 144Hz)
  • Anti Reflection : Matte Display
  • Contrast Enhancer : Real Depth Enhancer
  • HDR 10+ (Adaptive/Gaming)
  • 4K AI Upscaling Pro
  • AI Motion Enhancer Pro
What's Included
  • Remote Controller
  • User Manual
  • Power Cable
  • Wireless One Connect Box.
عرض الوصف الكامل
شعار نقاط الولاء
اكسب 8299 نقطة ولاء تعادل QAR 82.99
حماية عمليتك الشرائية
الضمان الممتد
1 سنة
QAR ٦١٠
2 سنين
QAR ٩٣٩
3 سنين
الضرر العرضي
1 سنة
الضرر الممتد + العرضي
1 + 2 سنين
2 + 3 سنين
Easy Payment Plan
خطط الدفع السهلة
i
حماية عمليتك الشرائية
الضمان الممتد
2 سنين
3 سنين
الضرر العرضي
الضرر الممتد + العرضي
1 + 2 سنين
2 + 3 سنين
Features:
  • HDR 10+ (Adaptive/Gaming)
  • 4K AI Upscaling Pro
  • AI Motion Enhancer Pro
What's Included
  • Remote Controller
  • User Manual
  • Power Cable
  • Wireless One Connect Box.
عرض الوصف الكامل
عرض وصف أقل
المواصفات
Networking
Bluetooth
Yes
Bluetooth Version
5.3
WI-FI
Yes
WI-FI Standards
Wi-Fi 5
Display
Display Diagonal
75"
Display Resolution (numeric)
4K (3,840 x 2,160)
Software
Operating System Installed
Tizen
Others
Ports
HDMI:5,USB: 2,ETHERNET(LAN)1, DIGITAL AUDIO OUT ( OPTICAL ) 1
Dimensions and weight
Dimensions
1685.3 x 995.3 x 319.8 mm, 40.5 kg