نموذج: UA75DU7000UXZN
Samsung UHD UA75DU7000UXZN 75-Inch UHD Smart TV (2024)
QAR
٣٬٤٥٩
Features:
- 75'' Crystal UHD DU7000 4K Smart TV (2024)
- Refresh Rate :50Hz
- Crystal Processor 4K
- Contrast Enhancer : Yes
- HDR 10+ Support
- AI Upscale:4K Upscaling
- Motion Technology : Motion Xcelerator
٣٬٤٥٩
Features:
- Refresh Rate :50Hz
- Crystal Processor 4K
- Contrast Enhancer : Yes
- HDR 10+ Support
- AI Upscale:4K Upscaling
Bluetooth Version
5.2
Display Diagonal
75"
المنافذ
HDMI:3,USB: 1, Ethernet ( LAN) : 1
Series
Series
Samsung D Series
Dimensions and weight
Dimensions
1677.5 x 1006.3 x 325 mm, 34.5 kg