نموذج: UA75DU8000UXZN
Samsung UHD UA75DU8000UXZN 75-Inch UHD Smart TV(2024)
QAR
٤٬٣٩٩
Features:
- 75'' Crystal UHD DU8000 4K Smart TV (2024)
- Refresh Rate :50Hz
- Crystal Processor 4K
- Contrast Enhancer : Yes
- HDR 10+ Support
- AI Upscale:4K Upscaling
- Motion Technology : Motion Xcelerator
٤٬٣٩٩
Features:
- Refresh Rate :50Hz
- Crystal Processor 4K
- Contrast Enhancer : Yes
- HDR 10+ Support
- AI Upscale:4K Upscaling
Bluetooth Version
5.2
Display Diagonal
75"
المنافذ
HDMI:3,USB: 2, Ethernet ( LAN) : 1, Digital Audio Out (Optical) :1
Series
Series
Samsung D Series
Dimensions and weight
Dimensions
1676.7 x 1003.4 x 331.9 mm, 42.3 kg